Товарна біржа «Універсальна – Полісся» в рамках міжбіржевої співпраці, під патронатом Асоціації «Союз бірж України» відвідали щоквартальний аукціон з продажу необробленої деревини, який відбувався 15-16.06.2016 року в м.Ужгород.
Аукціон вперше проводила товарна біржа – «Закарпатська універсальна товарно-сировинна біржа». Біржовики товарної біржі «Універсальна – Полісся» поділилися з колегами досвідом щодо документального та бухгалтерського обігу документів, реєстрації, запровадження та удосконалення програмного забезпечення. Ліцитатором аукціону виступив – голова біржового комітету Товарної біржі «Універсальна-Полісся» – Макарчук Володимир.

В торгах прийняли участь близько 500 учасників (абсолютний рекорд). Це переважно місцеві переробники – як великі, так і малі підприємства. Були й представники інших областей, зокрема Рівненської, Волинської, Київської, Львівської, Черкаської. Причому про бажання позмагатися за лоти заявили не лише постійні учасники а й нові. Підприємці відзначають: асортимент, ціна та якість сировини – завжди високі. Ціни штучно не завищують і є цілком прийнятними для покупців.

Крім того, наголошують учасники аукціону, біржа-організатор забезпечує проведення торгів на принципах публічності і рівноправності, постійно надає інформаційні та консультативні послуги, відкрита для співробітництва з усіма, хто зацікавлений у цивілізованій торгівлі. Вся інформація про лоти подається прозоро, кожен може дізнатися ціну пропонованого товару, попередньо ознайомитися з пропозиціями, які подані, в електронному варіанті.

В цілому, товарна біржа високо підняла планку щодо організації та проведення аукціонів. Біржовики проявили себе як професіонали своєї справи.
Фото з власного архіву. Василишин Тарас